“Nasz cel jest prosty. Rozwijać platformę opartą na partnerstwie aby dostarczać najkorzystniejsze rozwiązania inwestorom.”

Jakub Chołuj, Szef działu rozwoju TradeRoom


Nowoczesne rozwiązania

Skupiamy się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach inwestycyjnych, zwłaszcza na coraz dynamiczniej rozwijającym się rynku kryptowalutowym, który daje inwestorom bardzo wiele możliwości. Wierzymy bowiem, że kryptowaluty mają szansę stać się doskonałym narzędziem, które zastąpi tradycyjne instrumenty rynku finansowego.
Co zresztą już się dzieje.


Szczegółowa analiza

Do naszych działań należy bardzo szczegółowa analiza globalnego rynku kryptowalut. Prowadzone przez nas obserwacje pozwalają na publikowanie nowych informacji pochodzących z tego rynku, co stanowi cenne źródło wiedzy dla inwestorów, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań.

Współpracujemy z kilkoma giełdami kryptowalut oraz zapewniamy polskojęzyczną obsługę tych giełd. Skupiamy swoją uwagę na ich rzetelności i wypłacalności, dzięki czemu zapewniamy osobom współpracującym z nami bezpieczne inwestowanie.


Pełna opieka

Z naszej strony zapewniamy klientom pełną opiekę, organizujemy szkolenia – zarówno stacjonarne jak i webinaria o różnym stopniu zaawansowania. Trade Room jest więc miejscem spotkań inwestorów, dla których inwestycje nie są jedynie zabawą. W Trade Room wymieniamy się poglądami na temat rynku kryptowalutowego, poszczególnych wirtualnych walut oraz nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają inwestowanie na tym polu.