Bankomaty kryptowalut

Klucz do globalnej adopcji


Dla początkujących,  proces kupna kryptowaluty może wydawać się skomplikowany. Zapewnienie łatwego dostępu do kryptowalut jest kluczowe jeżeli chodzi o zachęcanie nowych osób do używania walut cyfrowych. Wariant wymiany fiat<>kryptowaluta w postaci ATM może być nieocenionym zasobem i atutem. Bankomaty kryptowalutowe są doskonałą bramą dla każdego kto chce zamienić fiat na kryptowalutę oraz odwrotnie.

 

Wiadomości o kryptowalutach oraz technologii blockchain rozprzestrzeniły się na różne grupy demograficzne. Statystyki wyraźnie pokazują, że ta branża cieszy się dużym popytem. Ludzie korzystają z tego wariantu, ponieważ przeprowadzanie niezbędnych operacji za pomocą bankomatów kryptowalutowych jest wygodniejsze, tańsze i bezpieczniejsze niż w Internecie.

 

Na dzień 24 marca 2018 roku 76,29% kryptowalutowych bankomatów zostało rozmieszczonych w Północnej Ameryce, kolejne 20,26% znajdują się w Europie. W Azji ulokowano mniej niż 2% bankomatów; 1,02% przypada na Oceanię, a 0,39% zostało zarejestrowanych w Ameryce Południowej.

statystyka bankomatow

Pozostały obszar wyraźnie wskazuje zapotrzebowanie na tego typu usługi i jest to rynek docelowy w działaniach nowego projektu Trade Room ATM.

 

Należy zauważyć lukę w dostępności bankomatów kryptowalut w różnych częściach świata. Firmy, które produkują kryptowalutowe bankomaty nie wyrabiają się z rozpowszechnieniem bankomatów po całym świecie, podczas gdy popyt nieustannie rośnie. Ten brak stwarza potencjał rozwoju na rynku kryptowalutowym.

 

Statystycznie codziennie instaluje się średnio sześć bankomatów kryptowalut, co w rzeczywistości nie jest wystarczające dla dynamicznie rozwijającej się branży. Po dokonaniu analizy rynku, team projektu TradeRoom ATM podjął decyzję uruchomienia bankomatów wyposażonych własnym tokenem, tym samym umożliwiając wygodne warunki wynajmu.

 

Bardziej szczegółowo z projektem TradeRoom ATM można zapoznać się tutaj.

 

Zobacz również

13 / 08 / 18

TE-FOOD podpisało umowę partnerską z polską firmą QSM Sp. z o.o.

22 / 05 / 18

Klucz do globalnej adopcji

13 / 03 / 18

Nowa gałąź przemysłu, którą należy sformułować jako Blockchain - Energy.