Kryptowaluta Okcash

Czy warto inwestować w Okcash?


 

 

Chcemy zaprezentować kryptowalutę Okcash. Ok została wydana na światło dzienne 14 listopada 2014 roku. Okcash wykazał wyjątkową ciekawość wśród kryptowalutowych entuzjastów chociażby ze względu na chwytliwą nazwę, która wzbudza zainteresowanie w otoczeniu innych e-walut i potrafi wyraźnie skupić uwagę laika na prostym terminie Okcash. Jak przyznają się sami twórcy projektu, nazwa Okcash została wybrana nie przypadkowo. Zdaniem twórców, chwytliwa nazwa ma na celu przyciąganie uwagi szerszej grupy odbiorców. Nazwa, ich zdaniem, także może przyczynić się do szybszej akceptacji danej waluty cyfrowej poprzez giełdy i serwisy kryptowalutowe.

 

OK to zdecentralizowany i wolny od pośredników system, dający odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Transakcja walutą cyfrową okcash jest praktycznie natychmiastowa ze względu na bardzo szybkie potwierdzenia w blokach. Jak podają różnorodne źródła, Okcash jest jedną z niewielu monet, która nie miała żadnych problemów z jej blockchainem, a także nie zareagowała po licznych atakach przeprowadzonych kilkukrotnie. Jej niezawodność jest testowana od ponad 3 lat i działa doskonale od dnia opublikowania.

 

Jako nowy użytkownik, można zacząć używać Okcash bez zrozumienia szczegółów technicznych. Po zainstalowaniu portfela na komputerze, telefonie komórkowym lub urządzeniu mobilnym program ten będzie generował swój pierwszy adres OK ewentualnie więcej adresów jeśli zajdzie taka potrzeba. Można udostępniać swoje adresy do znajomych lub klientów w celu przeprowadzenia transakcji. System transakcyjny działa niemalże identycznie jak e-mail z tym że dla pełnego bezpieczeństwa adresy Okcash powinny być używane tylko raz.

 

Specyfikacja:

 • Algorytm: SCRYPT
 • System generacji bloków: POS
 • Ilość monet: 36,297,000 OKCash
 • POW zakończony w bloku: 33186
 • Przejście na POS od 09 grudzień 2014
 • Dowód posiadania pewnej doli: 69% 1 rok Rok nagroda na monety w portfelu
  | 20% 2 | 10% 3 | 6% 4 rok
 • PoS Min Stawka Czas: 8 godzin
 • Poz Max Stawka Czas: Nieograniczony
 • Bloki POS: 69 potwierdzeń
 • Transakcje: 10 potwierdzeń

 

Kapitalizacja rynkowa i podaż:

Z dnia 22 kwietnia 2017 roku Okcash ma kapitalizacje na poziomie $1,132,078 a dzienny wolumen 24h = $6.909

 

Kryptowalutę Okcash możemy nabyć na platformie Cryptopia. Jej konstrukcja jest bardzo nowoczesna, modna i prosta jednocześnie. Przykładem solidności Okcash są udaremnione ataki, aktywny rozwój ponad 3 lata do dnia dzisiejszego, brak pompy ani zrzutu, społeczność rośnie z dnia na dzień, doskonały design, idealna nazwa, którą w przyszłości widzimy w sklepach integrujących się z technologią blockchain. To wszystko sprawia że mamy do czynienia z poprawnie prosperującą firmą, która dąży do tego aby ich wynalazek w przyszłości zasłużenie istniał w rankingu najlepiej opłacanych projektów inwestycyjnych w erze kryptowalut.

 

Czy kryptowaluta Okcash jest rzeczywiście ciekawą kryptowalutą, w którą warto inwestować??

Analizując daną kryptowalutę, trudno ocenić czym tak  naprawdę wyróżnia się spośród innych walut cyfrowych i w czym kryje się jej użyteczność. Głównym akcentem jest sama nazwa niż jej funkcjonalność. Aczkolwiek dana kryptowaluta znalazła krocie zwolenników wierzących w popyt i podaż. Jeśli chodzi o nas, to się wstrzymamy od dołączenia się do tego grona. Będziemy dalej bacznie obserwować, możliwe, że wkrótce pojawią się nowe fakty, które będą bardziej przemawiające aby się „drożej” zaangażować z zaprezentowanym modelem.

Zobacz również

13 / 08 / 18

TE-FOOD podpisało umowę partnerską z polską firmą QSM Sp. z o.o.

22 / 05 / 18

Klucz do globalnej adopcji

13 / 03 / 18

Nowa gałąź przemysłu, którą należy sformułować jako Blockchain - Energy.