Pasywny dochód z Bitbond

Bitbond to międzynarodowa platforma kredytowa peer- to -peer. Każdy z posiadaczy bitcoinów może generować dodatkowy zarobek rejestrując się na platformie jako pożyczkodawcy.


 

 

Wielu z nas zadaje sobie pytanie, gdzie mogę wykorzystać swoje btc? Miłośnicy rynku kryptowalutowego, wykorzystują bitcoina przeważnie jako dobry instrument inwestycyjny, zarabiając na różnicy cenowej.  Nie każdemu jednak taka opcja odpowiada. Duża część osób, nabywa bitcoiny ze względu na główną ideologię  rynku kryptowalutowego, mamy tutaj na myśli decentralizację. Zainteresowanie i popyt na kryptowaluty  przez każdego z użytkowników, można postrzegać jako dołączenie do ogólnego projektu „funkcjonowania rynku finansowego w przyszłości”, odejście od scentralizowanych instytucji, które narzucają nam swoje warunki w kierunku zdecentralizowanych organizacji, w których mamy swobodę wyboru.

 

Bitcoin postrzegany jest jako główna waluta rynku kryptowalutowego. Chcemy ją wykorzystywać na równi z tradycyjnymi środkami płatniczymi oraz czerpać korzyści z jej użytkowania. Wiemy to, iż za pomocą bitcoinów możemy już nabywać określone towary i usługi. Powstaje pytanie, gdzie jeszcze możemy zastosować nasze btc? Era Bitcoina spowodowała ewolucje usług dających rozmaite możliwości inwestycyjne. Poniżej chcemy przedstawić kilka projektów, gdzie możemy wykorzystać i pomnożyć nasze bitcoiny.

 

 

Projekt Bitbond

 

Bitbond to międzynarodowa platforma kredytowa peer- to -peer. Jak podaje sama firma, główną misją Bitbond jest umożliwienie dla każdego swobodne inwestowanie i finansowanie w skali globalnej.

 

Jakie korzyści niesie platforma Bitbond?

 • Brak pośredników. Główną zaletą Bitbond jest to, iż proces udzielenia kredytów odbywa się bez pośredników w postaci instytucji finansowych. Każdy z użytkowników platformy może ubiegać się o pożyczkę czy też występować w roli pożyczkodawcy.
 • Globalność. Dopasowanie kredytobiorcy z odpowiednim pożyczkodawcą odbywa się w skali globalnej i nie ogranicza się wyłącznie do miejsca naszego zamieszkania.
 • Prostota i przejrzystość w otrzymaniu kredytu dla osób fizycznych.
 • Anonimowość. Nasze dane osobowe nie są widoczne dla innych użytkowników platformy Bitbond. W momencie rejestracji każdemu z użytkowników jest nadawany numer identyfikacyjny, dzięki którym możemy rozpoznać drugą osobę w systemie. Udostępnienie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko jest dobrowolne. Każdy z użytkowników platformy Bitbond samodzielnie decyduje czy chce zostać anonimowy czy też publicznie udostępnić swoje dane.
 • Bezpieczeństwo. Każda osoba ubiegająca się o kredyt bitcoinowy jest weryfikowana przez platformę Bitbond w celu oceny jej zdolności kredytowej.

 

Bitbond jest platformą, która pełni 4 funkcje:

 • Występuje jako broker kredytów bitcoinowych
 • Jako dostawca platformy technicznej
 • Jako podmiot świadczący usługi w zakresie zarządzania pożyczkami bitcoinowymi
 • Jako usługodawca dodatkowych usług płatnych, takich jak ocena użytkowników platformy.

 

Bitbond to platforma służąca do zamieszczenia ofert pożyczkowych. Zadaniem Bitbond jest weryfikacja zdolności kredytowej kredytobiorców. Na platformie, każdy z kredytobiorców jest oznaczany odpowiednią literką, zaczynając od „A” co oznacza najwyższą zdolność kredytową, do literki „F”,  która oznacza najniższą zdolność kredytową. Administrowanie każdej pożyczki odbywa się wyłącznie przez Bitbond, rozpoczynając oceny zdolności kredytowej kredytobiorców, przez dopasowanie odpowiednich ofert, po spłatę kredytu bitcoinowego. Kredytodawca nie może się kontaktować z kredytobiorcą. Cała odpowiedzialność za wypłacalność kredytu leży po stronie Bitbond.

 

Bitbond jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla użytkowników ubiegających się o pożyczkę, ale przede wszystkim dla osób, które posiadają bitcoiny i chcą wygenerować dodatkowo pasywny dochód. Okres kredytowania wybieramy samodzielnie.

 

Na Bitbond znajdziemy pięć różnych pożyczek z różnymi rodzajami spłaty:

 • 6 tygodni: jednorazowa spłata (zero coupon type)
 • 6 miesięcy: miesięczna spłata stałej renty
 • 12 miesięcy: miesięczna spłata stałej renty
 • 36 miesięcy: miesięczna spłata stałej renty
 • 60 miesięcy: miesięczna spłata stałej renty

 

Oprocentowanie:

 • 6 weeks term loan: 1.0%
 • 6 months term loan 1.5%
 • 12 months term loan 2.0%
 • 36 months term loan 2.5%
 • 60 months term loan 3.0%

 

Podczas rejestracji na stornie Bitbond, wybieramy rodzaj konta jako „kredytobiorca”  czy „pożyczkodawca”.

 

Załóż rachunek!

 

Życzymy powodzenia w generowaniu pasywnego zarobku!!

Zobacz również

Nowa gałąź przemysłu, którą należy sformułować jako Blockchain - Energy.

Ubiq jako pomysł na stabilizację technologii blockchain.

BitAssets może zapewnić stabilność poprzez zakotwiczenie się w stabilnym aktywie, takim jak dolar amerykański (bitUSD), chiński juan (bitCNY) i euro (bitEUR). Tether jest niezbadany i atakowany przez organizacje. Został kilkukrotnie zhakowany i stracił dziesiątki $milionów.